O projekte

ŠTANDARD BÝVANIA

Premeňte svoje predstavy o bývaní na skutočný domov. S odborníkmi v stavebníctve a architektúre sme pre vás postavili moderné byty, ktoré vyhovujú potrebám malej i veľkej rodiny. Zabezpečili sme všetky kvalitatívne prvky bývania, vrátanie energetickej výhodnosti, a zároveň sme nechali dostatočný priestor pre vašu fantáziu a realizáciu vlastných predstáv. Využite jedinečnú možnosť útulného bývania blízko historického centra Spišskej Novej Vsi.

Lokalita

Bytový dom je zasadený do pokojnej štvrti Spišskej Novej Vsi. Do centra mesta prídete chôdzou za veľmi krátku dobu (približne 10 min.). V blízkosti sa nachádza všetko, čo potrebujete pre spokojné bývanie ale aj kultúrne, športové a spoločenské vyžitie.

Parkujte blízko domova

Vaše nové bývanie vám zabezpečí komfortné parkovanie priamo v areáli bytového domu. Parkovisko je chránené, Vaše auto je po celý čas v bezpečí. Či už vlastníte šikovné mestské vozidlo alebo veľké rodinné auto, zaparkovať môžete blízko ku vchodu v uzatvorenom areáli domu. K bytu je potrebné zakúpiť minimálne jedno parkovacie miesto. Cena parkovacieho miesta je 7000 EUR.

Bývajte energeticky a ekonomicky výhodne

Vďaka najvyššej energetickej triede “A” majú naše byty nízke prevádzkové náklady. Použitím moderných technológií ušetríte nemalé sumy za dodávku tepla a teplej vody. Dom je kvalitne zateplený a nové materiály s kvalitnými oknami zabraňujú úniku tepla. Samostatne a na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie vykurovaním si zabezpečíte vysoký komfort a výrazne ušetríte.

Prečo práve elektrické podlahové vykurovanie?

Existuje hneď niekoľko dôvodov. Tými najhlavnejšími sú: zdravé, bezpečné, ekologické a tiché vykurovanie, efektívna regulácia, inteligentné ovládanie a bezporuchová prevádzka.

Teplo z podlahového kúrenia je sálavé a šíri sa rovnomerne do celého priestoru. Nepodporuje vírenie prachu a preto je vhodné aj pre alergikov a ľudí trpiacich astmou. Možnosť regulácie tepla v každej miestnosti prináša úsporu pre váš rodinný rozpočet. Vďaka tomu sa mesačné náklady na vykurovanie 2-izbového bytu budú pohybovať v rozmedzí 50 – 70 €.

Máte ďalšie otázky?

Kontaktujte nášho makléra alebo nám napíšte

Ing. Peter Badida, PhD., RSc.

0915 944 424

byty@gorkeho.sk

Slavomír Bušovský, RSc.

0901 765 567

byty@gorkeho.sk

Odoslaním správy súhlasite so spracovaním osobných údajov